Наливні підлоги в Ромнах

Давно вже склалася думка, що дизайн підлоги у будинку далеко не найголовніше питання, швидше навпаки – він повинен підкреслювати стилістику стін, меблів, тим самим стаючи лише другорядним аксесуаром. В наші дні такий підхід вважається помилковим, варто одного разу лише побачити і відчути застосування технології 3D-підлоги в Ромнах, як відразу ж Ви зрозумієте усю помилку старого мислення.

Спершу розберемося, що ж це таке? Міцне, ідеально рівне і універсальне покриття без проміжків і швів, за відчуттями схоже на керамічну плитку – те, що ми пропонуємо нашим клієнтам. Покриття з простотою вирівнює поверхню, при цьому створюючи атмосферу у будь-якому дизайні, який Ви можете тільки собі представити.

Чому потрібно робити наливну підлогу в Ромнах?

У зв’язку з тим, що раніше в процесі будівництва і ремонту дотримувалися позиції «швидше виконати поставлений план, а не зосередитися на якості», більшість будівель мають досить нерівні поверхні. Коли стіни без особливих труднощів піддаються вирівнюванню завдяки широкому ряду технологій, як мінімум застосувавши гіпсокартонні конструкції, то ситуація з підлогою досить-таки складна.

Склад і види наливних підлог

Склад продукту безпосередньо впливає не лише на властивості, але також і на загальний дизайн підлоги. Існують суміші для вирівнювання підлоги і подальшої його обробки, і у вигляді готового дизайнерського продукту. Основа, у свою чергу, буває цементна і полімерна (поліуретанова, епоксидна, метилметакрилатна).

Цементна основа використовується для вирівнювання поверхні. Завдяки рідкій консистенції, вона заповнює площу розтікаючись, тим самим створюючи рівне покриття, яке піддається додатковою обробкою у вигляді плитки, ламінату і так далі

Полімерні види володіють естетичною складовою і застосовуються в якості остаточного покриття. Найбільш поширені в житлових будинках і на виробництві.

Таким чином слід виділити головні переваги наливної підлоги в Ромнах:

  • Зносостійкість;
  • Стійкість до ультрафіолету, вологи і перепадів температур;
  • Стійкість до дії агресивних компонентів;
  • Простота в нанесенні;
  • Висока міцність.

Наливна підлога в Ромнах – найкраще рішення для дому

Наша компанія представляє суміші для будь-якого типу приміщень. Сам процес з одного боку виглядає нескладним, але вимагає особливих навичок. Необхідно правильно розвести суміш, налити на підлогу і завдяки пристосуванню її розподілити. Важливий момент, заради якого варто купити наливну підлогу в Ромнах, – рідина самостійно розгладиться по усій поверхні.         

Представлені рідини мають обмеження по товщині шару, при цьому слід дотримуватися основних правил нанесення, використовуючи спеціальні граблі для розподілу суміші по усій площі. Ціна на наливну підлогу в Ромнах доступна для кожного, так що не варто економити, в іншому випадку Вам просто може не вистачити рідини для вирівнювання.

Якщо усі нюанси нанесення продукції Вам все ще здаються занадто складними – ми пропонуємо не лише продукцію, але і послуги із створення 3D-підлоги в Ромнах.

Зв’яжіться з нами вже зараз, Ви отримаєте безкоштовну консультацію з будь-якого питання. Не забувайте, що краще довірити роботу професіоналам і спати спокійно, аніж потім намагатися виправляти помилку за помилкою в силу своєї або чиєїсь некомпетентності.

Компанія «Super-Pol» надає краще рішення – ми допоможемо позбавитися від недоліків і нерівностей з максимальною легкістю.