Як правильно заливати наливну підлогу

Наливні підлоги далеко не один рік користуються великою популярністю серед дизайнерів інтер’єру і будівельників. Це пов’язано з легкістю виконання, тому, що технологія наливної підлоги дуже проста і зрозуміла.

Завдяки даному факту з цим завданням впорається як початківець майстер, так і людина без відповідної освіти. Якщо точно слідувати інструкції та дотримуватися пропорції, кінцевий результат безсумнівно порадує вас.

Інструменти та матеріали для монтажу наливної підлоги

До будівельних робіт потрібно готуватися ретельно і з усією відповідальністю, щоб надалі не довелося виправляти помилки або переробляти все заново. Щоб уникнути цього варто заздалегідь підготувати та перевірити необхідні інструменти. Перед тим, як заливати наливні підлоги у Львові, потрібно придбати наступні матеріали:

 • валик або спеціальну кисть;
 • валик з голками;
 • шпатель;
 • дриль, в наявності з якої йде насадка “міксер”;
 • два будівельних відра, обсяг яких становить не менше 20 літрів;
 • штукатурка на основі цементу;
 • самовирівнююча суміш для створення статі;
 • ґрунт з глибоким проникненням.

Якщо ви переконалися в справності і якості всього інструментарію, можна починати заливати наливну підлогу.

Технологія заливки наливної підлоги

Вся робота виконується в кілька кроків, кожен з яких є дуже важливим і не слід пропускати хоч один з них.

Для початку необхідно підготувати поверхню, на якій в майбутньому з’явиться наливна підлога в Івано-Франківську. Територія повинна бути очищена від бруду і сміття, після чого можна починати ґрунтування. Даний етап потрібно здійснювати у два шари, які варто добре висушити.

Оскільки матеріал для наливної підлоги вважається досить текучим, в основі потрібно добре закрити та перекрити будь-які тріщини, навіть найменші. Щоб розчин не протік далі необхідної площі, вздовж дверного отвору споруджується якийсь валик з штукатурки. Тепер підготовка поверхні закінчена. Далі слід змушують масу наливної підлоги, що потрібно робити чітко за інструкцією, яка вказана на упаковці.

Після замісу розчину можна приступати до етапів нанесення розчину, який використовується протягом 20 хвилин. Знайдіть мінімум двох осіб, між якими можна розподілити обов’язки та приступайте до роботи:

 1. Заливка смугами. Перша смуга матеріалу розташовується уздовж тієї стіни, яка знаходиться навпроти дверного отвору. Ширина смуг має бути щодня понад 50 см.
 2. Далі потрібно продовжити послідовну заливку смуг. Рівномірно розподілити наливний шар можна за допомогою шпателя або спеціального прасування. Будь-які зазори або тріщинки повинні бути заповнені, щоб утворилася рівна і гладка текстура.
 3. Позбавлення від бульбашок. Після того, як шар був залитий, його потрібно обробити валиком з голками, який звільнить від повітря на поверхні маси. Під час даної процедури не можна пересуватися у звичайному взутті, варто придбати краскоступи. Таке взуття оснащена спеціальними шипами, яка не зашкодить майбутній підлозі.
 4. Висихання поверхні. Все що залишилося зробити – це чекати, коли матеріал вирівняється і висохне. Цей процес може зайняти кілька годин або навіть днів, точний час вказує в інструкції виробником суміші для наливної підлоги.

Після повного висихання підлоги не забудьте перевірити поверхню на наявність бульбашок повітря або нерівностей.

Технологія 3D підлог

Наливна підлога в Ужгороді – це прекрасна можливість перетворити інтер’єр будинку чимось незвичайним, оскільки на висохлий шар поверхні можна нанести абсолютно будь-яке реалістичне 3D зображення.

Щоб створити наливну 3D підлогу, спершу потрібно провести всі перераховані вище роботи. Далі необхідно замовити в друкарні бажане зображення трохи більше всій території приміщення, яке потрібно розкласти на підлозі і розгладити сухою ганчіркою або валиком.

Коли зображення правильно і чітко розташується, необхідно нанести шпателем прозорий шар. Через пару днів він висохне і можна розподіляти фінішне покриття за допомогою захисного лаку, яке наноситься у два шари.

Вам може сподобатись

Как рассчитать квадратные метры наливного пола

И строительные, и ремонтные работы немыслимы без предварительных расчетов. Чтобы знать, какое количество материалов может понадобиться, мастерам приходится учитывать, сколько […]

Что такое наливной пол

Если вы не строитель, но собрались делать ремонт, то все равно будете стремиться разобраться в профессиональных терминах, чтобы иметь возможность […]

Как делать наливной пол: тонкости и особенности

Рынок строительных материалов постоянно развивается, делая возможность проведения ремонта легче и быстрее. Одним из самых популярных решений является наливной пол […]