Тепла підлога в Коростені

Технологія теплої підлоги давно вже корисується попитом в європейських країнах, особливо в місцях, де спостерігаються сезонні сильні вітри і низька температура. З часом тепла підлога отримала визнання у всьому світі, де тільки існує значний перепад сезонних температурних погодних умов. Україна відноситься до низки країн, де особливо існує потреба в укладанні теплої підлоги, в силу неоднозначності температурних коливань.

Чому варто укладати теплу підлогу в Коростені?

У демісезонну пору, особливо осінньо-зимову, виникає непереборне бажання комфорту і тепла, з додатковою приємністю у вигляді доступної ціни.

Тепла підлога являє собою оптимізований розподіл тепла по приміщенню без перепадів, це сучасний альтернативний підхід на заміну старому радіаторному способу опалювання. Укладання теплої підлоги в Коростені – не лише питання практичності, але також істотної економії електроенергії і будь-яких інших теплоресурсів.

Наша компанія пропонує такі послуги, як: монтаж теплої підлоги в, укладання теплої підлоги без стягування і багато іншого.

Види теплих підлог

Тепла підлога – це самостійна повноцінна система, здатна в повному об’ємі наповнити Ваше приміщення і будинок теплом.

У залежності від теплоносія, на сучасному ринку існує два види теплих підлог:

  • обігрів за допомогою нагрітої води;
  • обігрів за допомогою електрики.

Таким чином, водяна і електрична тепла підлога мають однаковий фізичний принцип, при цьому задіюючи різні ресурси. Представлені види рівносильно дозволяють нагрівати повітря знизу, де найбільш і вимагається, залишаючи верх приміщення холоднішим.

Обігрів за допомогою нагрітої води є конструкцією у вигляді міцних і гнучких труб, які виготовляються з поліетилену або металопластика. На спецпідкладку петлями укладаються труби, вже згодом по яких відбувається циркуляція нагрітої води.

Обігрів за допомогою електрики відбувається за рахунок укладання спецкабелів, по яких проходить нагрів, завдяки електричному струму.

Ціна на укладання теплої підлоги в Коростені

Вартість наших послуг одна з найдоступніших на ринку. Залежно від виду, ціна на монтаж теплої підлоги в Коростені починається від 450 грн/кв.м. Для детального розрахунку тарифів рекомендуємо ознайомитися з нашим прайсом і зв’язатися з нашими фахівцями, подзвонивши на один з вказаних номерів телефону. Крім того, ми пропонуємо приємний бонус – безкоштовний виїзд замірника.

Ми зробимо усе можливе, аби ця процедура відняла мінімум Вашого часу і принесла лише найкращі позитивні враження.